Gyvename skubančiame pasaulyje, todėl laikas yra vienas svarbiausių dalykų mūsų gyvenime, ką bedarytume, visa tai kainuoja mums brangų laiką. Būtent dėl to, žmonės mėgsta produktus arba paslaugas, tiesiogiai arba netiesiogiai automatizuojančius tam tikrus mūsų gyvenimo aspektus ir taupančius laiką. Kai kompanijos sukūrė paskolas, kurias galima gauti vos per 15 minučių tiesiog išsiunčiant SMS žinutę, žmonės greitai įvertino, jog tai greitas ir puikus būdas pasiskolinti pinigų nenumatytiems atvejams bei kasdienėms išlaidoms.

Kreditoriai Suteikimo trukme Pirma paskola nemokamai Kredito MIN suma Kredito MAX suma Kredito laikotarpis Darbo valandos
15 min. Taip 50 € 750 € 30 dienos Š:  07:00 - 22:00
A:  07:00 - 22:00
15 min. Taip 100 € 1000 € 4 metų Š:  08:00-22:00
A:  10:00-20:00
10 min. Ne 100 € 3000 € 24 mėn. Š:  07:00 - 22:00
A:  07:00 - 22:00
10 min. Ne 50 € 3000 € 36 mėn. Š:  08:00 - 21:00
A:  08:00 - 21:00

Kas gi yra SMS paskola?

Paprastai kalbant, SMS kreditas, tai paskolos tipas, kuomet išsiuntę teisingai suforuluotą SMS žinutę, paskolos tiekėjo nurodytu telefono numeriu, vos per keliolika minučių gausite paskolą. Tai tikriausiai greičiausias būdas pasiskolinti pinigų, nes nėra nieko patogiau už SMS žinutę, kurią galite parašyti vos per keletą sekundžių.

Kodėl verta rinktis SMS paskolas?

Kaip jau minėjau anksčiau, žmonės paprastai ieško greičiausių ir patogiausių būdų įvairiausiems dalykams atlikti, o juk nėra nieko greičiau nei išsiųsti SMS žinutę ir gauti paskolą. Jums tereikia įrašyti norimą sumą, grąžinimo terminą ir per keletą minčių pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą!

Kaip visa tai veikia?

sms creditasKad galėtumėte pasiskolinti pinigų SMS žinute, pirmiausia turite užsiregistruoti pas paskolos teikėją, teikiantį tokią paslaugą. Kai gaunate patvirtinimą ir kai jūsų telefono numeris įtraukiamas į duomenų bazę, galite išsiųsti teisingai suformuluotą tekstą su nurodyta suma ir grąžinimo terminu. Jei viską atlikote teisingai, sistema automatiškai informuos atsakingą asmenį, kuris greitai patikrins ir patvirtins jūsų užklausą, tuomet pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą, kurią nurodėte registracijos metu.

Kokią sumą galite skolintis?

SMS paskola yra viena iš greitųjų paskolų subkategorijų, todėl galite skolintis tiek pat, kiek ir iš greitųjų paskolų įmonių. Vidutiniškai sumos gali būti nuo 50 Eur iki 1500 Eur, tačiau paprastai suma nėra didesnė nei 300 Eur. Žinoma, yra įmonių galinčių jums pasiūlyti ir 3000 Eur, tačiau, kad gautumėte šias privilegijas, turite būti nuolatinis, gerai žinomas ir patikimas klientas.

Kokie yra SMS paskolų grąžinimo terminai?

Paprastai SMS paskolos suteikiamos nuo 1 iki 30 kalendorinių dienų, tačiau yra kompanijų, kur grąžinimo terminas gali siekti net iki 4 mėnesių, tačiau tai taip pat skirta tik ištikimiems ir sąžiningiems klientams. Jei skolinatės pirmą kartą, greičiausiai jums bus suteikiamas iki 30 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis.

Kas gali gauti SMS paskolą?

SMS paskolos kaip ir greitosios paskolos yra prieinamos beveik kiekvienam ir turi tik keletą apribojimų. Taip yra todėl, kad tiekėjai turėtų platų klientų ratą. Pateikiu keletą kriterijų, kuriuos būtina atitikti, norint gauti paskolą:

  • Amžiaus cenzas – turite būti ne jaunesni kaip 20 ir ne vyresni nei 70 metų. Šie amžiaus apribojimai skirti tam, kad vaikai nežaistų su paskolomis, o senyvo amžiaus žmonės neperduotų paskolų naštos savo artimiesiems.
  • Gimimo vieta – norint pretenduoti gauti paskolą, turite būti Lietuvos Respublikos pilietis, imigrantams paskolos nesuteikiamos, nes paprastai jie neturi galimybės grąžinti pinigų.
  • Banko sąskaita – paskola grynaisiais pinigais nesuteikiama, todėl privalote turėti banko sąskaitą registruotą Lietuvoje.
  • Mobilusis telefonas – tam, kad gautumėte SMS paskolą, turite išsiųsti SMS žinutę, todėl privalote turėti mobilųjį telefoną.
  • Registracija – prieš skolinantis, turite užsiregistruoti paskolos davėjo internetiniame puslapyje ir gauti patvirtinimą.

iphone-4-381203_1280Kaip gauti SMS paskolą?

Jei nusprendėte, kad jums reikia SMS paskolos, tuomet pasinaudokite žemiau pateikta veiksmų seka. Nepamirškite, jog kiekvienas skolintojas, turi savo sistemą, todėl veiksmai arba jų eilės tvarka gali skirtis.

  • Pirmiausiai turite išsirinkti patikimą skolintoją, teikiantį SMS paskolų paslaugą. Rinkitės tą skolintoją, kuris turi gerus reitingus, mažas palūkanų normas bei paprastą ir aiškią paskolų sistemą.
  • Sekantis žingsnis – užsiregistruoti paskolos davėjo puslapyje ir pateikti šiek tiek informacijos apie save. Užsiregistruoti reikia tam, kad skolintojas gautų jūsų telefono numerį ir sujungtų jį su jūsų banko sąskaita, o vėliau į ją galėtų pervesti pinigus.
  • Tada, turite aktyvuoti savo telefono numerį, tiesiog reikia suvesti tam tikrą tekstą, kurį gaunate SMS žinute. Tai atlikti būtina todėl, kad vėliau nekiltų nesusipratimų dėl neteisingai nurodyto telefono numerio.
  • Vėliau jums reikės prisijunti prie savo banko sąskaitos ir pervesti 1 centą į paskolos davėjo sąskaitą. Visa tai reikalinga tam, kad jūsų banko sąskaita ir patvirtintas telefono numeris galėtų būti apjungti.
  • Kai gausite patvirtinimą, kad jūsų paskyra aktyvuota, galėsite išsiųsti teisingai suformuluotą SMS ir gausite pinigus į savo banko sąskaitą.

Kokių yra alternatyvų?

Nėra daug alternatyvų, galinčių konkuruoti su skolinimusi SMS žinute. Tačiau visuomet galite pasinaudoti kompiuteriu arba savo išmaniuoju telefonu ir tam visai nereikės siųsti SMS, be to, kai kuriuose regionuose gali būti silpnas telefono ryšys ir išsiųsti SMS žinutę gali būti sudėtinga. Taip pat, nepamirškite, kad norint gauti paskolą, jums visuomet reikės turėti banko sąskaitą ir pateikti jos duomenis.