Greitosios paskolos ir greitųjų paskolų davėjai tapo itin populiarūs. Tai greitas bei patogus būdas pasiskolinti. Deja, paprastai pakankamai brangus, o taip pat, tuo pat metu iš vieno skolintojo galima gauti tik vieną paskolą. Dėl šių priežasčių, skolinimo įmonės sukūrė naują būdą skolintis pinigų, šis būdas vadinamas „kredito linija“. Šis pasiūlymas apjungia kredito korteles bei greitąsias paskolas, kadangi, tol, kol neišnaudojate savo skolinimosi limito, galite skolintis tiek kartų, kiek jums reikia. Be to, nereikia eiti į banką ir pildyti galybės dokumentų, visa tai galite atlikti internetu. Žmonėms labiau patinka greitosios paskolos, o ne bankų siūlomos paskolos, tačiau kredito kortelės taip pat yra mėgiamos. Būtent dėl to, tai puikus būdas apjungiant šiuos du elementus gauti jums labiausiai tinkančią paslaugą!

Visai nesvarbu ar jums reikia atlikti mokėjimus grynaisiais pinigais, ar banko kortele. Tol, kol gausite pinigus į savo banko sąskaitą, galite juos naudoti taip kaip jums norisi. Galite juos išsigryninti, atsiskaitinėti savo debeto kortele arba pasinaudoti kitomis mokėjimo paslaugomis internete. Tačiau naudojantis kredito arba debeto kortelėmis, viršijus tam tikrą pinigų sumą, kurią norite išsigryninti, privalote susimokėti papildomai, o tai skamba ne visai patraukliai.

Kredito linija paprastai turi mažesnes palūkanas nei įprastos greitosios paskolos, nes tai greičiau vartojimo kreditas, nei trumpalaikė paskola. Taip pat, galite skolintis net iki 3000 Eur, o tai reiškia, kad galite juos plačiau panaudoti ir atlikti senai planuotus darbus ar išvykti ilgai svajotų atostogų. Geriausia yra tai, kad turite sumokėti palūkanas tik tai pinigų sumai, kurią iš tiesų panaudojote. Pavyzdžiui, jei gavote kredito liniją, kurios maksimali suma yra 1000 Eur, tačiau panaudojate tik 300 Eur, palūkanas turėsite sumokėti tik panaudotai sumai, kuri yra 300 Eur. Jei dėl tam tikrų priežasčių jums reikia pasiskolinti daugiau, tuomet galite tai padaryti, o grąžinti tada, kai bus nurodyta.

Kaip gauti kredito liniją?

Pirmiausia jums reikia pasirinkti patikimą nebankinį skolintoją, siūlantį mažiausias palūkanas, bei suteikiantį tokį kredito limitą, kuris jums atrodo pakankamas. Kai palyginote įvairius paskolų davėjus ir išsirinkote jums tinkamiausią, galite užsiregistruoti ir pateikti asmeninius duomenis, tokius kaip: vardas, pavardė, gimimo data, telefono numeris, adresas ir elektroninio pašto adresas. Baigę registraciją turite atlikti nedidelį mokėjimą į kreditoriaus banko sąskaitą, tam, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėtumėte nevaržomai skolintis. Iki nurodyto pinigų grąžinimo termino, galėsite skolintis papildomai, be jokių paslėptų papildomų mokesčių. Turėsite sumokėti tik už tą sumą, kurią pasiskolinote, o tai yra vienas geriausių pasiūlymų, kurį man teko matyti!

Greitosios paskolos ir kredito linija

Lygindami greitąsias paskolas ir kredito liniją, pastebime akivaizdžius skirtumus. Imant trumpalaikę paskolą, turėsite mokėti palūkanas visai pasiskolintai sumai. Be to, kredito linijos palūkanų norma žymiai mažesnė, nei trumpalaikių paskolų. Taip pat naudojantis kredito linija, galite pasiskolinti daugiau pinigų ir gauti ilgesnį grąžinimo terminą. Dėl šių priežasčių, siūlau atidžiau pagalvoti apie šį naują pasiūlymą ir apsispręsti ar jums tikrai reikia trumpalaikės paskolos, galbūt kredito linija būtų žymiai geresnis pasirinkimas.

Kredito linijos alternatyvos

Be abejo yra keletas alternatyvų, tokių kaip bankų siūlomos kredito kortelės arba debetinės kortelės, su tam tikra funkcija, kuomet galite išleisti daugiau nei yra sąskaitoje. Tačiau, paprastai, neskaitant būsto paskolos, žmonės nenori turėti papildomų paskolų banke. Jei pažvelgsime į nebankinius paskolų davėjus, tuomet vartojimo kredito paslauga yra panaši į kredito liniją, tačiau imant tokią paskolą, jums teks sumokėti palūkanas visai pasiskolintai sumai, bet to, prireikus negalėsite gauti daugiau pinigų. Na ir žinoma trumpalaikės paskolos, tačiau jos žymiai brangesnės ir ne tokios lanksčios.