Šis klausimas yra labai įdomus mintinis eksperimentas, kuris gali priversti jus pamąstyti apie gyvenimo pasiekimus, o taip pat ir apie tai, kiek pinigų jums prireiktų, kad būtumėte visiškai laimingi ir galėtumėte nebedirbti. Paprastai kai kieno nors paklausiate koks yra jos skaičius, žmogus mano, kad klausiate koks yra jo mėgstamiausias skaičius, tačiau iš tiesų, jūs norite sužinoti, kokia pinigų suma būtų pakankama, kad jis galėtų nebedirbti ir džiaugtis gyvenimu. Žmonės pateikia įvairius atsakymus, vieni nori milijono, kietiems pakaktų ir 1000Eur kas mėnesį. Šis mintinis eksperimentas priversiantis pagalvoti apie jūsų skaičių, gali būti puikus būdas suprasti ko iš tiesų norite gyvenime ir pradėti to siekti.

Mėnesinis atlyginimas
Dauguma mūsų, gauname mėnesines pajamas, todėl pagal tai ir galvojame kiek reikia pinigų, kad galėtume mėgautis gyvenimu. Jei kiekvieną mėnesį gaunate 2000Eur ir to pakanka padengti visoms išlaidoms, o taip pat ši suma suteikia jums finansinę laisvę, vadinasi šis skaičius jums tinkamas. O jei dar kas mėnesį gautumėte nuo 2000 iki 3000Eur pasyvių pajamų, būtumėte visapusiškai patenkintas gyvenimu. Tačiau kai kuriems žmonėms net ir 5000Eur per mėnesį yra nepakankama suma. Dėl to, kiekvienas turime apie tai gerai pamąstyti, kad suprastume kiek iš tiesų pinigų mums reikia ir, kad galėtume eiti šio tikslo link.

Vienas skaičius
Jei laimėtumėte loterijoje, arba Bilas Geitsas suteiktų galimybę jums gauti tiek kiek norite, koks būtų jūsų skaičius? Vienas milijonas eurų? O gal milijardas? Jei jums nusišypsotų fortūna, galėtumėte nebesukti galvos dėl mėnesinio atlyginimo ir džiaugtis gyvenimu. Jei žinote kiek pinigų jums užtektų, galite pasinaudoti 4% formule, kuri teigia, kad jeigu investuojate pinigų, vidutiniškai kasmet jums grįš maždaug 4%. Tarkime, staiga laimite loterijoje 1 milijoną eurų, investuojate šiuos pinigus ir kasmet gaunate maždaug 40000 Eurų arba 3333Eur kiekvieną mėnesį. Daugumai šios sumos visiškai pakaktų užtikrinti pilnavertį gyvenimą, tačiau jeigu jums reikia daugiau, tuomet reikėtų paskaičiuoti kiek turėtumėte uždirbti, kad galėtumėte gyventi patogiai ir komfortabiliai.

Žinoma, tai tik mintinis eksperimentas ir tokia suma iš dangaus nenukris. Tačiau, jei norite didelio pasisekimo, jums reikės įkurti savo kompaniją ir daug metų sunkiai dirbti, arba įsidarbinti sėkmingai veikiančioje tarptautinėje bendrovėje ir stengtis kilti karjeros laiptais. Ir net jeigu negausite tokios sumos pinigų, kuri išpildytų visus jūsų lūkesčius, galite tiesiog pradėti dirbti ten, kur būtumėte vertinami ir mėgautumėtės tuo ką darote, o ne tik dirbti vardan pinigų ir nieko daugiau.