Per paskutiniuosius 10 metų, greitosios paskolos, dar žinomos kaip kasdienės paskolos, tapo greitas ir patogus būdas pasiskolinti pinigų įvairioms reikmėms. Šios paslaugos suteikia galimybę skolintis pinigų online, tai reiškia, kad nesvarbu kurioje pasaulio vietoje bebūtumėt, pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą, o jums nereikės stovėti eilėse arba lūkuriuoti privačiuose paskolų biuruose.


Kreditoriai Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai Kredito MIN suma Kredito MAX suma Kredito laikotarpis Darbo valandos
1 dieną Ne 100 € 2100 € 90 savaičių Š:  08:00 - 20:00
A:  Uždarytas
15 min. Taip 50 € 750 € 30 dienos Š:  07:00 - 22:00
A:  07:00 - 22:00
15 min. Taip 100 € 1000 € 4 metų Š:  08:00-22:00
A:  10:00-20:00
15 min. Ne 50 € 3000 € 48 mėn. Š:  08:00 - 20:00
A:  09:00 - 20:00
10 min. Ne 100 € 3000 € 24 mėn. Š:  07:00 - 22:00
A:  07:00 - 22:00
10 min. Ne 50 € 3000 € 36 mėn. Š:  08:00 - 21:00
A:  08:00 - 21:00
15 min. Ne 100 € 1400 € 30 dienos Š:  08:00 - 17:00
A:  08:00 - 17:00
1 dieną Ne 300 € 10000 € 60 mėn. Š:  08:30 – 17:30
A:  Uždarytas
15 min. Ne 100 € 2000 € 24 mėn. Š:  08:00 - 20:00
A:  09:00 - 14:00
15 min. Ne 100 € 1000 € 6 mėn. Š:  08:00 - 20:00
A:  08:00 - 18:00
15 min. Ne 100 € 3000 € 36 mėn. Š:  08:00 - 22:00
A:  08:00 - 22:00

greitos-paskolos

Kas iš tiesų yra greitoji paskola?

Greitosios paskolos yra trumpalaikis pasiskolinimas, kuomet privatūs skolintojai (ne bankai), suteikia galimybę klientams pasiskolinti pinigų, grąžinant juos per trumpą laiko tarpą, be jokių užstatų ar garantų. Šios paskolos dar vadinamos online paskolomis, nes daugumą jų yra patvirtinamos internetu. Klientas gali gauti pinigus būdamas bet kurioje pasaulio vietoje, svarbu turėti interneto ryšį ir banko sąskaitą. Trumpalaikės paskolos tapo labai populiarios ir dažnai naudojamos vietoj kredito kortelių ar vartojimo kreditų.

Skolinimasis internetu atsirado praėjusio dešimtmečio viduryje, pirmieji kasdienių paskolų skolintojai pasirodė maždaug 2005-2006 metais, atsižvelgiant į rinkos poreikius, bei visuomenės susidomėjimą. Kai kuriose šalyse šios paskolos itin populiarios, kitose – tik pradedančios populiarėti. Greitų paskolų davėjai dažnai ima didesnes palūkanas, pelnas taip pat yra žymiai didesnis ir tai skatina konkurenciją bankams, kurie daugelį dešimtmečių buvo vienintelė institucija, skolindavusi pinigų. Dėl išaugusios konkurencijos, įtampa tarp skolintojų didžiulė. Šiuo atveju dažniausiai laimi vartotojai, nes visos šios institucijos turi sumažinti kainas, taip nukonkuruojant kitas institucijas ir įmones.

Kiek pinigų galima pasiskolinti?

Suma, kurią galite pasiskolinti, įvairiose įmonėse gali skirtis. Taip yra todėl, kad kiekviena įmonė nustato savo palūkanų normas ir skolinimosi politiką. Palyginę visas skolinimo įmones, galite pasirinki labiausiai patinkančią ir atitinkančią jūsų poreikius. Paprastai galite pasiskolinti nuo 10 iki 1000 eurų, kai kur yra išimčių ir leidžiama skolintis net iki 5000 eurų. Dažniausiai greitosiomis paskolomis yra laikomos tos paskolos, kurios neviršija 500 arba 700 eurų, nes jos yra išduodamos be jokio papildomo įnašo ar asmens patikros. Tačiau skolinantis daugiau pinigų, neretai gali prireikti pateikti informaciją apie jūsų darbą, pajamas arba kitas turimas paskolas. Pagal šią informaciją, kompanijos gali nustatyti ar jūs tinkamas kandidatas ir ar galite laiku grąžinti paskolą.

Gražinimo terminas

Greitų paskolų, dar vadinamų trumpalaikėmis paskolomis grąžinimo terminas yra nuo 5 iki 30 dienų. Tai reiškia, jog grąžinant tokią paskolą, jums reikės mokėti vieną įmoką. Žinoma, yra keletas skolintojų, kurie suteikia galimybę pasiskolinti pinigų ilgesniam laikotarpiui ir grąžinti juos per keletą kartų, tačiau tokios paskolos dažniau vadinamos ilgalaikėmis paskolomis. Reikėtų paminėti ir tai, kad trumpalaikės paskolos taip pat gali būti grąžinamos dalimis, o jų grąžinimo terminas pratęsiamas nuo 7 iki 14 ar net 30 dienų. Tačiau būtina pažymėti ir tai, kad pratęsiant terminą, turėsite sumokėti tam tikrą nustatytą mokestį.

Kokios yra greitų paskolų palūkanos?

Prieš skolinantis iš privačių skolintojų, reikia atidžiai išnagrinėti palūkanas, nes lyginant su bankais, privatūs skolintojai priskaičiuoja žymiai didesnes palūkanų normas. Paprastai palūkanų normos yra apskaičiuojamos metiniu pagrindu, todėl jei turite kredito kainos metinę normą, kurios dydis 20%, reiškia, kad skolinantis 100 eurų, turėsite mokėti 20 eurų siekiančias palūkanas. Greitos paskolos gali turėti daugiau nei 100% metinę palūkanų normą, bet kadangi grąžinimo terminai paprastai yra žymiai trumpesni, todėl tikrosios palūkanų normos yra mažesnės. Pavyzdžiui, jei pasiskolinu 100 eurų mėnesiui su 100% metine palūkanų norma, tuomet turiu mokėti mažiau nei 10 eurų palūkanų, nes 100% palūkanų norma yra skirstoma į 12. Taip pat yra baudos palūkanų norma, kuri yra priskaičiuojama tuo atveju, jeigu paskola negrąžinama laiku. Baudos palūkanos gali būti ir 1% per dieną, tai reiškia, kad baudos palūkanos bus apskaičiuojamos pagal visą pasiskolintą sumą, į šią sumą įtraukiant ir anksčiau priskaičiuotas palūkanas.

Kur panaudoti greitąsias paskolas?

Paprastai greitų paskolų paskirtis nėra iš anksto nustatyta ir asmuo, kuris skolinasi, gali panaudoti pasiskolintus pinigus pagal savo poreikius. Tai yra didžiulis privalumas lyginant su paskola automobiliui, lizingu ir daugeliu kitų finansinių paslaugų, Pasiėmę greitą paskolą, galite išleisti pinigus ten, kur jums reikia.
Pateikiame keletą populiariausių pinigų panaudojimo būdų:

  • Automobilio remontas – vienas populiariausių pinigų panaudojimo būdų. Dažniausiai tai nėra pigu. Esame pernelyg priklausomi nuo automobilių ir todėl negalime laukti sekančio atlyginimo ir tik tada remontuoti automobilį.
  • Medicininės išlaidos – mūsų sveikata yra didžiausias turtas, kurį turime saugoti ir reguliariai tikrintis. Būtent dėl to, greitos paskolos yra imamos apmokėti medicininėms paslaugoms ir procedūroms. Medicina ir gydytojai kainuoja brangiai, todėl neturint sveikatos arba gyvybės draudimo, vienintelė išeitis lieka pinigus skolintis.
  • Kasdienės išlaidos – jeigu turite apmokėti komunalines paslaugas arba nusipirkti labai norimą ir reikalingą pirkinį, bet šiuo metu neturite pakankamai pinigų, tokiu atveju greitos paskolos labai naudingos, nes jums nereikia nuogąstauti, kad baigėsi pinigai ir laukti sekančio mėnesio.
  • Kreditų grąžinimai – jeigu reikia apmokėti būsto arba automobilio paskolą, bet vis dar laukiate pajamų, galite apmokėti jas pasiskolinę, o vos tik gausite pajamas, galėsite greitai grąžinti mažąją paskolą.
  • Pramogos – kartais tiesiog reikia atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir pasimėgauti artimųjų arba draugų kompanija. Vienintelė bėda, kad jums trūksta pinigų. Ir čia jums gali pasitarnauti greitoji paskola, tik prieš tai įsitikinkite ar tikrai vėliau išgalėsite ją gražinti.

Kokie reikalavimai?

Norint pasiskolinti pinigų, turite atitikti keletą pagrindinių reikalavimų, kurie užtikrins, jog tikrai galėsite grąžinti skolą.Yra buvę daugybė atvejų, kai žmonės bando gauti paskolą apsimesdami kitu asmeniu arba gauti daugiau nei vieną paskolą naudojantis tuo pačiu vardu. Būtent dėl to imtasi prevencinių priemonių. Dažniausiai pasitaikantys reikalavimai, norint gauti paskolą yra:

  • Amžius – kreiptis dėl paskolos gali asmenys sulaukę 20-75 metų. Šis amžiaus cenzas nustatytas dėl to, kad paaugliai ir jaunuoliai, taip pat kaip ir pensininkai, neįstengs grąžinti paskolintų pinigų.
  • Turite būti Lietuvos gyventojas – kreipiantis dėl paskolos, turite būti šalies, kurioje skolinantės gyventojas. Kitu atveju, prašymas iš karto bus atmestas.
  • Reikalinga banko sąskaita Lietuvoje – kad skolintojas jums galėtų pervesti pinigus kaip įmanoma greičiau, reikia turėti banko sąskaitą viename iš Lietuvoje esančių bankų.
  • Reikalingas mobilaus telefono numeris – mobilaus telefono numeris yra reikalingas, kad galėtumėte aktyvuoti skolinančios įmonės mokėjimo ir atsiskaitymo sąskaitą ir gauti jūsų pageidaujamą paskolą.
  • Gera kredito istorija – labai svarbu, kad jūsų asmens duomenys ir socialinio draudimo numeris nebūtų įtraukti į „juodąjį sąrašą“ kreditorių duomenų bazėse.

Kada galiu prašyti paskolos?

Dažniausiai prašymus paskoloms galite teikti 24 valandas per parą, tačiau paskolos paprastai išduodamos tarp 8:00 ir 22:00 valandos. Žinoma, kiekviena kompanija turi savo politiką ir jų darbo laikas gali skirtis. Jeigu pateiksite paraišką tam tikros įmonės nedarbo valandomis, tuomet ji bus peržiūrėta kitos darbo dienos pradžioje. Kadangi kasdienių paskolų prašoma ne tik nuo Pirmadienio iki Penktadienio, bet ir savaitgaliais, tai greitųjų paskolų tiekėjai paprastai dirba kiekvieną dieną įskaitant savaitgalius ir šventines dienas. Tačiau, kad sužinotumėte kada galėsite gauti paskolą, prieš pateikiant paraišką patartina pasižiūrėti kiekvienos kompanijos darbo laiką.

Kas nutinka jei negrąžinu paskolos?

Jeigu dėl vienokių ar kitokių priežasčių nutinka taip, jog negalite grąžinti paskolos nustatytu laiku, tuomet yra galimybė pratęsti grąžinimo terminą, tačiau jeigu laiko nepratęsiate, tuomet turėsite sumokėti baudos palūkanas. Šios palūkanos dažniausiai būna labai didelės ir gali siekti 1% kiekvieną dieną, tačiau jeigu tai ignoruosite ir neapmokėsite, tuomet paskolos davėjas gali pagalbon pasikviesti skolų išieškotoją ir taip susigrąžinti pinigus. Pasitaiko atvejų kuomet neapsieinama ir be juridinės sistemos. Be abejo, geriausia skolas grąžinti laiku, tačiau pravartu žinoti ir tai, kas nutinka jei jų negrąžinate!

Kaip peteikti paraišką gauti greitą paskolą?

Paraiškos gauti paskolą procesas yra visai nesudėtingas, sunkiausia yra išsirinkti tinkamą paskolos davėją, kuris pateisintų visus jūsų lūkesčius. Geriausia yra pasinaudoti internetiniu puslapiu, tokiu kaip šis, kuriame galite palyginti visus galimus variantus ir pasirinkti geriausią. Išsirinkus geriausią paskolos davėją, reikia apsilankyti jų internetinėje svetainėje ir pasirinkti grąžinimo terminą bei paskolos dydį. Tuomet reikia suvesti visus reikiamus duomenis ir užsiregistruoti. Visą tai atlikus, telieka sulaukti patvirtinimo, kad pinigai buvo sėkmingai pervesti į jūsų sąskaitą.