Lietuvoje, o taip pat ir visame pasaulyje greitosios paskolos tapo labai populiarios, vos per keletą minučių žmonės gali pasiskolinti pinigų įvairioms reikmėms, pradedant nenumatytomis išlaidomis ir baigiant mokesčiais už nuomą ar tam tikrais namų apyvokos prietaisais. Tačiau, kokie yra geriausi būdai panaudoti pinigus gautus iš greitųjų paskolų? Štai sąrašas, kam žmonės dažniausiai išleidžia pasiskolintus pinigus:

  • Nenumatytos išlaidos – būtent nenumatytoms išlaidoms dažniausiai imamos trumpalaikės paskolos. Žmonėms dažnai tenka mokėti už nenumatytas medicinines išlaidas, netikėtai sugedusį automobilį. Greitosios paskolos gali pagelbėti tuomet, kai atrodo, jog viskas slysta iš po kojų ir nebežinote ko griebtis. Tačiau atminkite, kad paskolą turėsite grąžinti, ir jei iki paskolos grąžinimo termino jūsų situacija nepagerės, gali būti labai sunku išsikapstyti iš bėdų ir grąžinti paskolą.
  • Pragyvenimo išlaidos – jei stinga pinigų net būtiniausioms reikmėms, tokioms kaip maistas ar higienos produktai, trumpalaikės paskolos gali būti labai naudingos, nes turėsite šiek tiek laiko (priklausomai nuo to, koks yra paskolos grąžinimo terminas) pagalvoti iš kur galite gauti pinigų, padengti visoms šioms išlaidoms. Žinoma, nepamirškite, jog sekantį mėnesį įsigyti būtiniausius produktus ir kartu grąžinti paskolą, gali būti itin sunku!
  • Pirkiniai su didele nuolaida – jei pastebėjote puikų pasiūlymą, kai tam tikrai prekei taikoma 50% ar didesnė nuolaida ir žinote, jog nuolaida galios tik tam tikrą laiką, galite pasiimti trumpalaikę paskolą, o vos tik gavę atlyginimą ją atiduoti. Ir net jei teks sumokėti palūkanas, akcijos metu įsigyta prekė jums vis tiek kainuos pigiau nei pirkta be nuolaidos. Nuolaidos yra puiki galimybė sutaupyti ir įsigyti daiktus, kurių jums tikrai reikia, tačiau nepradėkite pirkto visko tik todėl, kad taikoma nuolaida, taip galite prisidaryti nemažai skolų.
  • Automobilio remontas – automobiliai yra neatsiejama gyvenimo dalis, gyvenant mieste, automobilis yra būtinybė, tačiau pasitaiko įvairiausių gedimų, kuriuos reikia skubiai pašalinti, o tai nemažai kainuoja. Būtent todėl, žmonės naudojasi įvairiais paskolų pasiūlymais, tokiais kaip paskolos be palūkanų, kredito linija ir taip sumoka už automobilio remontą.
  • Pramogos – visi norime atsipalaiduoti ir papramogauti. Neturint pakankamai pinigų, pramogų tenka atsisakyti arba ilgai joms taupyti. Dėl šios priežasties, žmonės pradeda skolintis iš greitųjų paskolų bendrovių. Pasiskolinę šiek tiek pinigų, galime nueiti į kino teatrą, suorganizuoti vakarėlį ar kitų pramogų, kurios atpalaiduotų, atstatytų jėgas ir suteiktų energijos dirbti dvigubai daugiau, tam, kad vėliau galėtume grąžinti paskolą.
  • Ankstesnių paskolų grąžinimas – paskutinysis punktas, kurio rekomenduoti nemėgstu. Tačiau, žmonės kartais turi grąžinti jau esamas skolas ir todėl skolinasi vėl. Tai gali privesti prie uždaro skolų labirinto, kitą mėnesį tenka mokėti dvigubai daugiau, nes turite ne vieną, o keletą paskolų, grąžinti pinigus tampa dar sunkiau!

Yra ir daugiau būdų išleisti pasiskolintus pinigus, todėl sąrašas galėtų būti be galo ilgas, tačiau remiantis įvairių apklausų ir skolintojų duomenų bazių duomenimis, mano pateikti greitųjų paskolų panaudojimo būdai yra sutinkami dažniausiai.